Z digitalizujte vašu firmu

V spoločnosti inoPoint sme predčasní, vášniví a riadení – a nikdy sa neuspokojíme len s mimoriadnymi. Náš tím je zameraný na vzrušenie impulzov, ktoré je potrebné preskúmať. Naše webové stránky sú vytvorené na mieru, aby vás zaujali, inšpirovali a potom … dobyli.

  • Responzívny dizajn optimalizovaný pre všetky zariadenia
  • Webová analytika a vyhodnocovanie výkonnosti
  • Optimalizácia webu a aktívne zachytávanie leadov

Naši dizajnéri a vývojári majú víziu a talent, aby oživili webové stránky – a vystupovali na max. Nič nie je ponechané na náhodu a každý dizajnový prvok prinúti používateľov ďalej sa pohybovať. Vaše publikum bude mať pocit potešenia pri interakcii s vašou firmou online. Viac potešenie = viac zákazníkov.

Cenová kalkulácia

Riešenia webstránok

Vizuálny dizajn

Naši grafický dizajnéri prenikli do tajomstiev emocionálnej reakcie na farbu, obraz, priestor a sledovanie očí. Každý prvok je zameraný na vytvorenie maximálneho odvolania. Naše návrhy sú modroskopy, aby sa prvý kontakt jednoducho nedal ignorovať. Vizuálna príťažlivosť je prvým dojmom vašej značky.

Rozvoj

Vysoko kvalifikovaný tím programátorov a vývojárov spoločnosti inoPoint stojí pred krivkou v celom súčasnom technologickom pokroku. Každý detail sa vyhodnocuje, aby sa zabezpečilo, že stránka funguje pre konečné užívateľské potešenie a angažovanosť. Trváme na bezchybnom zážitku používateľa.

CMS systémy

Vaše webové stránky sú živé, dýchajúce organizmy. Náš systém na správu obsahu (CMS) pracuje na udržaní vašich webových stránok na špičkovej výkonnosti, často aktualizovanej a predovšetkým relevantnej. Náš proces pokračuje a my zostávame pred krivkou v našich rozvojových zručnostiach, aby sme splnili výzvu nových technológií a zmenili očakávania používateľov. V našom prístupe nie je nič statické – náš systém CMS ho udržiava čerstvý.

E - shop

Spoločnosť inoPoint ponúka celý rad riešení pre elektronický obchod, vrátane vlastných platforiem nákupného košíka a rady predvolených platforiem. Od najmenších po najväčšie internetové obchody až po stránky s opakujúcimi sa účtami, inoPoint vytvára perfektné prostredie pre elektronické obchodovanie, ktoré inšpiruje dôveru a pozýva používateľov späť na viac nakupovaní.