Blog

Poradenstvo v oblasti webstránok

Dnešným dňom prinášame našu non-profit službu kde pre budúcich klientov, ktorý nemajú skúsenosti v online svete poradíme ako si správne zvoliť dodávateľa pre webstránky a hneď na začiatok by sme chceli zdôrazniť že nie v každej situácií najlacnejšia webstránka vyhráva. Je pravda, že si viete zohnať človeka zo stránok ako je napr. fiverr ktorý Vám zriadi stránku za pár drobných. Toto riešenie považujeme ako ľahostajné pre Vaše podnikanie a vlastne ani nemáte záujem o kvalitu vašich služieb. Možno natrafíte na človeka, ktorý sa fakt rozumie kódovanie ale možno na začínajúceho programátora ktorý nemá dosť kvalitné skúsenosti.

Ako príklad by som uviedol pred nedávnom odohranú situáciu.

Nemenovaný klient si dal vytvoriť webstránku na jednej stránke ktorá ponúka lacné služby. Na tej stránke mal dodávateľ webu dostatočné portfólio aby klienta presvedčil že mu vie službu dodať a zabezpečiť. 
O pár týždňov si klient prebral vytvorenú stránku ktorá na výzor vyzerala presne tak ako mala a splnila všetky očakávania klienta. A teraz nastáva problém. 
Pri tvorbe programátor nezohľadnil pár základných funkcií webstránky. Kód v ktorom písal nepodporoval čítacie zariadenia pre slepých a pri BLOGU je takáto funkcia základ. Čo sa týka prispôsobenia pre mobilné zariadenia absolútna nula. A mnoho ďalšieho… Napokon sme sa klientom dohodli a doručili kompletne novú webstránku ktorá obsahovala funkcie aktuálne 21. storočiu.

Prečo sme sa rozhodli túto službu poskytnúť?

Nie každý človek je technicky zdatný a rozumie sa online svetu. My máme dostatočné informácie a skúsenosti na to aby sme vedeli posúdiť čo je pre Vás to najvýhodnejšie riešenie a nie na úkor kvality.

Ako táto služba funguje?

Služba funguje jednoduchšie ako si myslíte, vyberte si jednu možnosť kontaktovania nás ( či už cez email, telefón, messenger) a čo v najkratšom čase sa pokúsime odpovedať na Vaše otázky. 

V čom Vám vieme vlastne poradiť ?

Poradíme Vám pri výbere vhodného CMS systému na báze vašej podnikateľskej činnosti.

  • pri výbere vhodného CMS systému na báze vašej podnikateľskej činnosti
  • pri nacenení vaších požiadaviek ( či cena je reálna alebo je nadmerná)
  • v oblasti výbera dodávateľa hostingu
  • pri nastavovaní GDRP
  • pri nastavení SSL certifikátu
  • riešenie rôznych problémov webstránky (pri viac ako hodinovej práci je možné že bude účtované sumou 10€/h.)

Na záver sa nebojte klásť otázky náš tým je pripravený odpovedať čo najkratšom možnom čase.

Zanechaj komentár


Tvoja e-mail adresa nebude zverejnená. Required fields are marked *